به مالت

16 کالا

 • ناموجــود

  پودر عصاره مالت جو

  تماس بگیرید
  پودر عصاره ی مالت همان عصاره ی مالت پودر شده است . این پودر خواصی نزدیک به عصاره ی مالت دارد. به طور کلی پودر عصاره ی مالت به دلیل داشتن ویتامین ها و مواد معدنی متعدد بسیار مغذی است.
 • ساشه عصاره گندم جوانه زده
  ناموجــود

  ساشه عصاره گندم جوانه زده

  تماس بگیرید
  ساشه عصاره گندم جوانه زده از دانه های گندم جوانه زده تهیه شده و عصاره ای با طعم غنی و شیرین است در حالی که به آن هیچ نوع ماده افزودنی اضافه نمی شود.
 • ساشه عصاره مالت جو
  ناموجــود

  ساشه عصاره مالت جو

  تماس بگیرید
  عصاره مالت جو به دلیل دارا بودن پروتئین، اسید آمینه های ضروری و همچنین قندهای طبیعی گوناگون ارزش تغذیه ای بسیار بالایی دارد.
 • ساشه عصاره مالت جو حاوي كنجد
  ناموجــود

  ساشه عصاره مالت جو حاوي كنجد

  تماس بگیرید
  ساشه عصاره مالت جو حاوي كنجد از ترکیب عصاره مالت جو و ارده تولید شده است. کنار هم قرار گرفتن این دو ماده غذایی پرخاصیت محصولی را ایجاد کرده که علاوه بر داشتن طعمی مطلوب و دوستداشتنی حافظ سلامت شما است.
 • ساشه عصاره مالت جو حاوي شكلات
  ناموجــود

  ساشه عصاره مالت جو حاوی شکلات

  تماس بگیرید
  عصاره مالت جو حاوی شکلات یک محصول بسیار خوشمزه و پرخاصیت برای بچه های بد غذا است. پايه اصلي این محصول عصاره مالت جو ميباشد که به آن شکلات اضافه شده است.
 • عصاره گز علفی
  ناموجــود

  عصاره گز علفی

  تماس بگیرید
  گز علفی در تقویت دستگاه تنفسی و نرم کردن سینه توصیه می شود. گز علفی با نام علمی “QUERCUS” نوعی ماده قندی است که در منابع علمی اساسی مختلفی از بلوط بعنوان گیاه مولد و میزبان یاد می کنند.
 • عصاره گندم جوانه زده
  ناموجــود

  عصاره گندم جوانه زده

  تماس بگیرید
  عصاره گندم جوانه زده سرشار از ویتامین های E و B بوده و باعث آرامش اعصاب، منظم شدن ضربان قلب و شادابی پوست می گردد. به دلیل دارا بودن ویتامین E دارای خواص ضد انعقادی خون می باشد و از بروز سکته قلبی جلوگیری نموده و پدیده پیری سلول ها…
 • عصاره مالت بادام زمینی
  ناموجــود

  عصاره مالت بادام زمینی

  تماس بگیرید
  مالت بادام زمینی علاوه بر داشتن طعمی جدید و مورد پسند ، خواص بی نظیر عصاره مالت و کره بادام زمینی را هم زمان دارد .علاوه بر این دو ماده غذایی خواص مشترکی دارند که در کنار هم قرار گرفتن این دو سبب تقویت این خواص شده است.
 • عصاره مالت جو حاوي شكلات
  ناموجــود

  عصاره مالت جو حاوي شكلات

  تماس بگیرید
  با توجه به دارا بودن درصد بالايي از عصاره مالت در ترکيب اين محصول شکلاتي ، مي توان عصاره مالت جو حاوي شكلات را نوعی شکلات ویتامینه  ناميد
 • عصاره مالت جو حاوی کنجد و عسل
  ناموجــود

  عصاره مالت جو حاوی کنجد و عسل

  تماس بگیرید
  وجود ارده (کنجد) به همراه عصاره جوانه جو (مالت ) در مالت جو حاوی کنجد و عسل خواص این محصول را چندین برابر کرده است.
 • عصاره مالت جو ساده
  ناموجــود

  عصاره مالت جو ساده

  تماس بگیرید
  زمانی که دانه های مالت جو چندین مرحله پخته شوند، شیره ای غلیظ و قهوه ای رنگ بدست می آید که اسم آن ” عصاره مالت جو ” هست. عصاره مالت جو یکی از مواد غذایی هست که مثل تمام شیره های دیگه (شیره انگور ، خرما و …)
 • عصاره مالت شکلات
  ناموجــود

  عصاره مالت حاوی شکلات

  تماس بگیرید
  عصاره مالت حاوی شکلات برای جلوگیری از زوال شناختی ، عملکرد شناختی بهتر، تقویت حافظه و جلوگیری از مشکلات قلبی عروقی بسیار مفید است.
 • عصاره مالت عسل
  ناموجــود

  عصاره مالت عسل

  تماس بگیرید
  عصاره مالت جو حاوی عسل ترکیبی خوشمزه است که از مخلوط عصاره مالت جو و عسل کاملا طبیعی و مرغوب تهیه شده است. این محصول فوق العاده و شگفت انگیز خواص عصاره مالت جو و عسل را همزمان دارد .
 • عصاره مالت کنجد
  ناموجــود

  عصاره مالت کنجد

  تماس بگیرید
  عصاره مالت کنجد از ترکیب عصاره مالت جو و ارده تولید شده است. کنار هم قرار گرفتن این دو ماده غذایی پرخاصیت محصولی را ایجاد کرده که علاوه بر داشتن طعمی مطلوب و دوستداشتنی حافظ سلامت شما است.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها